SLD - Lewica Razem

image_intro_alt

Czarzasty: Jedynym lewicowym komitetem wyborczym, który przekroczy 5% próg będzie koalicja SLD Lewica Razem. Proszę o rozsądek i głos na SLD Lewica Razem

Jarosław Kaczyński, tak samo jak Grzegorz Schetyna wrzucają różne pomysły, żeby zbliżyć się do elektoratu SLD. Prezes Kaczyński mówił kiedyś dobrze o Edwardzie Gierku, czy też o Józefie Oleksym, by potem o tym zapomnieć. Myślę, że mogę odpowiedzieć w jeden sposób – nie ze mną te numery. 

Pragniemy zwrócić się do Waszych elektoratów.

Zwracam się do elektoratu PiS-u: damy wam to, co daje wam PiS, oddamy to co wam zabrał. Damy Wam całą sferę socjalną i oddamy Wam całą sferę związaną z historią, z honorem ludzi, szczególnie tych aktywnych zawodowo przed 1990 r. Oddamy Wam wszystko to co zostało przez PiS zepsute w ramach łamania prawa i przede wszystkim łamania konstytucji.

Ku swojemu własnemu zdziwieniu Platforma zaczęła głosić hasła związane z lewicą. Dziś PO chce niskiego wieku emerytalnego, wcześniej go podwyższyła. Następnie Platforma uznała, iż prawa nabyte zabrane służbom mundurowym przez PO w 2009 r., zostały zabrane przez przypadek, i że jak wrócą do władzy to im te prawa oddadzą. Następnie dowiedzieliśmy się, iż Platforma poszerzy prawa do aborcji o kolejne punkty, które to punkty miała wnieść Barbara Nowacka. Podobnie ma się sprawa ze związkami partnerskimi. Mamy propozycję do elektoratu Platformy Obywatelskiej, szczególnie tego, który kiedyś odszedł od SLD i zasilił Platformę. Jeżeli macie takie poglądy to nie głosujcie na podróbę, wracajcie do Sojuszu Lewicy Demokratycznej, wracajcie do koalicji SLD Lewica Razem. Podróba jest Wam do niczego niepotrzebna, my przeszliśmy swoją drogę, wiemy co zrobiliśmy złego, wiemy co zrobiliśmy dobrego. Wracajcie do nas i oddajcie na nas swój głos.

Przesłanie trzecie, do wyborców lewicy. Jedyną koalicją, jedynym lewicowym komitetem wyborczym, który przekroczy 5% próg będzie koalicja SLD Lewica Razem. Nie ma innej możliwości, związku z tym proszę o rozsądek, proszę w sposób grzeczny i uśmiechem na ustach, aby wszystkie głosy lewicowych wyborców poszły na koalicję SLD Lewica Razem. Głosując na inne podmioty lewicowe, bardzo ważne, ten głos może nie budować pozycji lewicy w samorządach, na poziomie sejmików, powiatów, czy też gmin oraz w wyborach bezpośrednich na prezydentów, wójtów i burmistrzów.

Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD 19.10.2018 r.

Lista nr 5 KW SLD Lewica Razem

© 2018 KKW SLD LEWICA RAZEM. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem