SLD - Lewica Razem

image_intro_alt

Czarzasty: Jeżeli panu Kaczyńskiemu i panu Schetynie tak się podoba elektorat SLD, to niech ich elektorat głosuje na Sojusz Lewicy Demokratycznej

- Jarosław Kaczyński, tak samo jak Grzegorz Schetyna wrzucają takie pomysły, żeby zbliżyć się do elektoratu SLD. Prezes Kaczyński mówił kiedyś dobrze o Edwardzie Gierku, czy też o Józefie Oleksym, by potem o tym zapomnieć – powiedział Włodzimierz Czarzasty w Polskim Radiu 24. - W tej chwili dobrze mówi o SLD – dodał.

- Pan Grzegorz Schetyna poparł niski wiek emerytalny, chociaż wcześniej Schetyna go podnosił. PO mówi dobrze o służbach mundurowych, którym w 2009 roku Platforma obniżyła po raz pierwszy emerytury – przypomniał przewodniczący Sojuszu.

- Jeżeli panu Kaczyńskiemu i panu Schetynie tak się podoba elektorat SLD, to niech ich elektorat głosuje na Sojusz Lewicy Demokratycznej – stwierdził Czarzasty.

- Zwracam się do elektoratu PiS-u: damy wam to, co daje wam PiS, oddamy to co wam zabrał. Zwracam się również do wyborców Platformy, który przeszedł od nas do PO: wracajcie, macie dokąd – oświadczył.

Lista nr 5 KW SLD Lewica Razem

© 2018 KKW SLD LEWICA RAZEM. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem