SLD - Lewica Razem

image_intro_alt

Gawkowski: Kampania samorządowa to pierwszy krok lewicy na drodze do parlamentu

- Aleksander Kwaśniewski popiera Andrzeja Rozenka i mówi wyraźnie o tym, że kampania samorządowa to pierwszy krok lewicy na drodze do parlamentu. Pamiętajmy też, że wybory samorządowe to nie tylko Warszawa, ale na przykład Kraków i Rzeszów, gdzie mamy koalicję i walczymy o jak najlepsze poparcie dla Jacka Majchrowskiego i Tadeusza Ferenca.

Jest również Częstochowa, gdzie startuje nasz silny kandydat i wieloletni prezydent tego miasta Krzysztof Matyjaszczyk. O władzę w Świdnicy walczy dla nas Beata Moskal-Słaniewska. Udało nam się też stworzyć koalicję w Łodzi i Lublinie – mówi Krzysztof Gawkowski w rozowie z Natemat.

- Poza tym wystawiliśmy listy kandydatów do sejmików wojewódzkich we wszystkich okręgach w całym kraju, oraz listy do rad powiatów i gmin. To kilkanaście tysięcy osób! - podkreśla wiceprzewodniczący SLD.

- Jeżeli ktoś zamierza twierdzić, że to mało, niech spojrzy na listy Kukiz'15 czy bloków obywatelskich. W Polsce tylko cztery partie potrafiły wystawić listy na wszystkich szczeblach – podsumowuje Gawkowski.

konfa2240918

Lista nr 5 KW SLD Lewica Razem

© 2018 KKW SLD LEWICA RAZEM. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem