SLD - Lewica Razem

image_intro_alt

Czarzasty: Nienawiść do PiS-u nie może być jedynym przekazem opozycji

- Przykład Lublina pokazuje w tej chwili, z tym marszem niepodległości, że nienawiść do PiS-u nie może być jedyną, spójną historią – powiedział Włodzimierz Czarzasty poproszony o komentarz w sprawie potencjalnego wejścia SLD do Koalicji Obywatelskiej. - Wykluczam powyborcze koalicje z PiS-em, aczkolwiek my w wyborach samorządowych popieramy mądrych ludzi, bo wyborach samorządowych popiera się ludzi a nie partie. To nie jest polityka ogólnokrajowa – mówił przewodniczący SLD w Radiu RMF FM.

Robert Mazurek przypomniał, iż Lublinie prezydent miasta zakazał parady równości jak i kontrmanifestacji, a jego decyzję podtrzymał sąd. - Ale jak chodzi o krytykę tej decyzji, jest ona powszechna i muszę panu powiedzieć, że to mnie przekonuje w sposób ostateczny, że nie da się stworzyć jednego bloku, bo ten blok będzie w sposób bardzo prosty krytykowany przez PiS i przez ludzi – odpowiedział Czarzasty.

- Gwarantuję panu, że przy stworzeniu jednego bloku nie będą na ten blok głosować ludzie ci z lewicy, którzy będą głosowali na Monikę Jaruzelską, a z kolei lewica nie będzie głosowała na pana Romana Giertycha. Ci ludzie nie pójdą do wyborów – podkreślił.

 

Lista nr 5 KW SLD Lewica Razem

© 2018 KKW SLD LEWICA RAZEM. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem