SLD - Lewica Razem

image_intro_alt

Czarzasty: Premierzy Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz, Marek Belka, i jak by żył Józef Oleksy, pan prezydent Aleksander Kwaśniewski są tożsamością mojej partii

- SLD dużo by straciło gdyby nie współpracowało z ludźmi dużego formatu – powiedział Włodzimierz Czarzasty odpowiadając na pytanie, czy będzie namawiał Leszka Millera do nieodchodzenia z polityki. - Premierzy Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz, Marek Belka, i jak by żył Józef Oleksy, pan prezydent Aleksander Kwaśniewski są tożsamością mojej partii. Bez względu na sytuację, bez względu na to co mówili, bądź mówią i bez względu na to jak są oceniani zawsze będą przeze mnie bronieni. SLD będzie broniło swoich premierów oraz swojego prezydenta i każdy z nich jest dla nas wielką wartością – oświadczył przewodniczący Sojuszu. - Pan Leszek Miller również – dodał.

Czarzasty w programie „Tłit” oświadczył, iż zaprosił wszystkich byłych premierów do startu w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Lider Sojuszu pytany o deklarację prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w sprawie swojego poparcia w wyborach na prezydenta Warszawy stwierdził, iż były prezydentzostał zapytany: do wyboru jest pan Jaki i pan Trzaskowski – na kogo będzie pan głosował? - Na Trzaskowskiego powiedział Aleksander Kwaśniewski. I tak to rozumiem – podkreślił Włodzimierz Czarzasty.

Lista nr 5 KW SLD Lewica Razem

© 2018 KKW SLD LEWICA RAZEM. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem